Автор: Tenda4

ЧЕСТИТ ВЕЛИГДЕН

ИНФО

ТЕНДА 4 Ви го честита христијанскиот празник Воскресение Христово – Велигден. Нека празниците кои претстојат ги исполнат Вашите домови со…
Read more

СРЕЌНА НОВА 2018 ГОДИНА!

ИНФО

Нека новата година донесе здравје, среќа и убаво расположение. Нека 2018-та биде нов почеток и нови можности во животот.  ТЕНДА…
Read more

НАШ ИЗБОР: ТЕНДА ПЕРГОЛА

НАШ ИЗБОР

Во рубриката „Наш избор“ Ви претставуваме – тенда пергола, со лед диоди. Одличен избор за Вашиот простор. Специјално дизајнираните пергола тенди…
Read more