ЗА НАС


ТЕНДА 4 на македонскиот пазар постои повеќе од 25 години.

Тимот на стручни, професионални и посветени лица ја има задачата да понуди квалитетни производи и се здобие со задоволни клиенти.

Остануваме доследни во нашата мисија да оствариме најдобра, најквалитетна и најприфатлива понуда.

За полесна комуникација и техничка помош, ТЕНДА 4 освен централата во (новиот) објектот во с. Долно Седларце (тетовско), својата мрежа ја има развиено и со претставништва во Охрид и Богданци.

2 years ago
Фотографии од објавата на Tenda 4

Тенда пергола со лед диоди ❗
➡️www.tenda4.mk⬅️
#тенда4 #tenda4

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2 years ago

#Тенда пергола со лед диоди ❗
⚠️www.tenda4.mk⚠️
#tenda4 #pergola #tenda ✅✅

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2 years ago
Фотографии од објавата на Tenda 4

Метална конструкција со платно и параван со стакло ☑️ #tenda4

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2 years ago

Најдобрата #пергола е Ваша. Практична и урбана. ✅

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2 years ago

Изберете ја Вашата најдобра #пергола.
🛒www.tenda4.mk
#НајдобротоЗаВас #МојБренд #tenda4🔝

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2 years ago

#tenda4
🎯www.tenda4.mk

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
3 years ago
Фотографии од објавата на Tenda 4

📌Вертикална завеса со церада
#tenda4 #НајдобротоЗаВас☑️
➡️www.tenda4.mk⬅️

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
3 years ago
СРЕЌНА НОВА 2019 ГОДИНА!

#ТЕНДА4 Ви посакува среќна Нова Година и божиќни празници исполнети со многу незаборавни моменти на радост. ... See more

Ви посакуваме Новата година да донесе уште многу причини за насмевка. Дочекајте ја оваа нова

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
3 years ago

Тенда со краци ☑️
#тенда4

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
« 2 of 10 »


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tenda4/public_html/wp-content/plugins/ultimate-social-media-icons/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 63